ولی آقای من افسوس می خورم که مردم ایران , مرده پرستند...

 اودر نامه ای خطاب به دوستش ( میرآقا عربانی ) مینوسد: 

نا پایدار بودند , به راه مقدسشان دل نبستند و عهد شکستند, ...  ما هیچ قدمی جز در راه خدا و حفظ جان و مال و ناموس خلق او بر نداشتیم. ... در مرگ عزیزانمان گریستیم , خون دلها خوردیم و دم نیاوردیم ولی آقای من افسوس می خورم که مردم ایران , مرده پرستند و هنوز قدر این جماعت را نشناختند ولی بعد ازمحو ما آیندگان خواهند فهمید که ما که بودیم, چه می خواستیم و چه کردیم ...

کوچک جنگلی

پرینت

سوم خرداد سالگرد آزادسازی خرمشهر مبارک باد

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در مطالب نمونه

خرمشهر آزادشد

دوم خردادیها همان سوم خردادیها هستند !!

پیشاپیش سوم خرداد سالگرد پیروزی رزمندگان و جان برکفان ملت مسلمان ایران در فتح خرمشهر و عملیات بیت المقدس بر هم میهنان گرامی، خانواده های شهداء، رزمندگان، ایثارگران، جانبازان مبارک باد.

1-    برای اطلاع نسل سوم انقلاب عرض می کنم که این پیروزی و اصولاً بیرون رااندن دشمن متجاوز از مرزهای ایران تقریباً درحدود 150 سال قبل از آغاز تجاوز نظامی صدام حسین به ایران سابقه نداشته است. بدین معنی که اولین بار بعد از حدود 5/1 قرن قبل از آغاز دفاع مقدس بود که دشمن خارجی به خاک ایران طمع و تجاوز کرد و در اثر ایستادگی قابل تحسین رزمندگان و مردم غیور ایران از کشور بیرون رانده شد. بنابراین، گفتن اینکه شهداء، رزمندگان، ایثارگران، جانبازان و خانواده های آنان ولی نعمت ما هستند، حرف منطقی و درستی است.

 

2-    آنانکه می خواهند این فتوحات به نام گروه یا بخش هایی از جامعه یا تفکر خاص مصادره کنند، کاری بیجا و غیر وجدانی انجام می دهند چراکه در واقع اتحاد و ایستادگی مردم و رزمندگان چه در خط مقدم جبهه، چه در تدارکات و پشتیبانی و چه در پشت جبهه، همه و همه حتی ایرانیان غیر مسلمان غیرتمند در این فتوحات و پیروزی ها سهیم و شریکند و اینکه با زدن انگ ضد انقلاب به گروه های اصلاح طلب و امثالهم و  دوم خردادیها (خرداد سال 76) تلاش می کردند فتح خرمشهر و سایر فتوحات جنگ تحمیلی را به نام خود مصادره کنند ... و چه پاسخ منطقی و درستی آقای بهزاد نبوی نائب رئیس وقت مجلس ششم دادند که «دوم خردادیها همان سوم خردادیها هستند»

 

اشتراک گذاشتن این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر