ولی آقای من افسوس می خورم که مردم ایران , مرده پرستند...

 اودر نامه ای خطاب به دوستش ( میرآقا عربانی ) مینوسد: 

نا پایدار بودند , به راه مقدسشان دل نبستند و عهد شکستند, ...  ما هیچ قدمی جز در راه خدا و حفظ جان و مال و ناموس خلق او بر نداشتیم. ... در مرگ عزیزانمان گریستیم , خون دلها خوردیم و دم نیاوردیم ولی آقای من افسوس می خورم که مردم ایران , مرده پرستند و هنوز قدر این جماعت را نشناختند ولی بعد ازمحو ما آیندگان خواهند فهمید که ما که بودیم, چه می خواستیم و چه کردیم ...

کوچک جنگلی

پرینت

محمدعلی اثنی عشری: #خزعبلات_برای_تخریب_دکترظریف وپاسخ من:

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در مطالب نمونه

محمدعلی اثنی عشری: #خزعبلات_برای_تخریب_دکترظریف وپاسخ من:
آگاه سازی برای همه: ظریف سخنگوی منافع ملی ایران در جهان نیست، اما فرد قابل احترامی است! اقدام و عمل او در جایگاه دیپلماسی کشور نوش و همراهی با دموکراتها و نیش به رییس جمهور و مقامات امریکا است. نتیجه؛ تحریم کشور، ملت، رهبری و... بوده است!
جواب مطلب بالا را اینجا  بخوانید؟؟؟!!!!!!آگاه سازی برای همه: ظریف سخنگوی منافع ملی ایران در جهان نیست، اما فرد قابل احترامی است!

اقدام و عمل او در جایگاه دیپلماسی کشور نوش و همراهی با دموکراتها و نیش به رییس جمهور و مقامات امریکا است. نتیجه؛ تحریم کشور، ملت، رهبری و... بوده است!


آگاه سازی برای همه: ظریف سخنگوی منافع ملی ایران در جهان نیست، اما فرد قابل احترامی است! اقدام و عمل او در جایگاه دیپلماسی کشور نوش و همراهی با دموکراتها و نیش به رییس جمهور و مقامات امریکا است. نتیجه؛ تحریم کشور، ملت، رهبری و... بوده است!
جواب مطلب بالا را اینجا  بخوانید؟؟؟!!!!!!آگاه سازی برای همه: ظریف سخنگوی منافع ملی ایران در جهان نیست، اما فرد قابل احترامی است! ✖️اقدام و عمل او در جایگاه دیپلماسی کشور نوش و همراهی با دموکراتها و نیش به رییس جمهور و مقامات امریکا است. نتیجه؛ تحریم کشور، ملت، رهبری و... بوده است!
جواب مطلب بالا را اینجا  بخوانید:
اینها حرف درستی نیست ...ظریف مردسیاست اقتدار و مدافع ایران و مردم ایران است ...دیوانگانی همچون ویران الدوله احمدی نژاد و حامیان او که توهم ایجاد امپراطوری داشته و دارند  ریشه بوجود آمدن تحریم ها هستند ...آنها باید محاکمه و باز خواست شوند بعنوان مثال اخیرا گفته میشود که اروپا یازده_تعهد خود را انجام نداده است .
1 - مگر در دوران جنگ تحمیلی سایت امیر آباد که کارتحقیقاتی و ساخت دارو های خاص را انجام میداد ؛ تعطیل شد .؟؟؟
2 - مگر کانال سوئیفت یا همان انتقال پول به داخل ایران و بلعکس حتی در دوران دفاع مقدس تعطیل شد!!؟؟
3 - مگر در زمان ریاست جمهوری اسلامی مرحوم هاشمی رفسنجانی برای هرکشور که لازم بود؛  l/c باز نمی کردیم !!
4 - مگر در دوران سید محمد خاتمی محدودیتی درکارتجارت بین الملی وجود داشت ؟ که رشد نا خالص داخلی به بعلاوه شش در صد رسید و حالا منفی شش درصد است !!

جواب مطلب بالا را اینجا  بخوانید

و مگر حتی حدود 35 میلیارد دلار از اروپا و دیگر کشورها فاینانس نگرفتند ؟؟ - مگر ژیسکاردستن رئیس  جمهوری وقت فرانسه بیش از حد عرف از پله های کاخ الیزه و تا پای خودروی خاتمی برای استقبال نیامد ؟؟ و سایر دستاورد های عظیم دولت خاتمی ...
5 - مگر جناب دکتر ظریف تقریبا در تمام موفقیت های پیش گفته بعنوان کارشناس ارشد وزارت آمور خارجه ؛ نماینده ایران در سازمان ملل و ازهمه مهمتر مسئول جمع و جور کردن مسائل اجرائی قطعنامه 598 ونهایتا به توافق بی نظیر در تاریخ دست یافتن و به  امضا رساندن برجام حاصل تلاشهای  همین تنها مسئولی که بحق سرجای خود یعنی سمت وزیر نشسته  است نبود .؟؟
بنظر من توهمات بعضی ها برای #امپراطوری_درست کردن و گسترش فعالیت های انرژی هسته ای در ایران از علت های مهم فشار به مردم و شخص دکتر ظریف است ومن شخصا مسبب این بد بختی ها و فشار به مردم را بعنوان برادردو شهید و سه جانباز دفاع_مقدس_هرگز نخواهم بخشید ....
حالا مصادره_انقلاب مردم و سایر فسادها و سوئ مدیریتهاو هدر دادن منابع کشور بماند برای وقتی دیگر ...
جناب سقائیان از شما بعید بود چنین خزعبلاتی را باز نشر دهید.

اشتراک گذاشتن این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر